Dziś na tapecie kolejny chodnik stwarzający zagrożenie dla jego użytkowników. Problematyczne miejsce znajduje się tuż przy przystanku Most Kazimierza Wielkiego na ulicy Łęczyckiej w Bydgoszczy.  Informację o problemie występującym w tym miejscu znalazłem na forum Stowarzyszenia na rzecz rozwoju transportu publicznego w Bydgoszczy. Pojechałem więc na ulicę Łęczycką i sprawdziłem. Kostka chodnikowa na całym przystanku i dojściu do niego jest w dobrym stanie. Problemem jest otoczenie dwóch studzienek – jest kompletnie zapadnięte. Sami zobaczcie, jakie „koleiny” powstały.

 

Działam

No cóż, nie ma tu nad czym się rozwodzić. Wysłałem do Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej pismo z wnioskiem o dołączenie do listy remontów chodników na 2017 rok, chodnika w okolicy przystanku komunikacji miejskiej Most Kazimierza Wielkiego na ul. Łęczyckiej.

 

Co dalej?

Jeśli znacie inne przystanki komunikacji miejskiej w Bydgoszczy, przy których występują podobne uszkodzenia, mające wpływ na bezpieczeństwo ludzi, to piszcie do mnie!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • 2 × 3 =