Zapraszam do udziału w konkursie z okazji 1 urodzin bloga Życie Miasto Świat. Czas na ostatnie pytanie konkursowe. Mam nadzieję, że poprzednie pytania nie sprawiły Wam trudności. Do boju, bilety do kina czekają, a losowanie już w środę 17. maja.

Ostatnie pytanie konkursowe

Na zdjęciu widoczna jest jedna z ulic Bydgoszczy w centrum miasta. Powstała ona i została zabudowana w ciągu kilku lat na początku XX wieku. W jednym z budynków widocznych na zdjęciu mieszkał znany architekt, projektant m.in gmachu Hotelu Pod Orłem. O jakiego architekta chodzi? W którym z widocznych domów mieszkał? PS. Podpowiedź znajdziecie na mojej stronie!

 

Zasady

 • Nagrodami w konkursie są 3 zaproszenia do kina Helios na dowolny film 2D lub 3D (zaproszenia są ważne do końca 2017 i obejmują wypożyczenie okularów 3D) oraz egzemplarz płyty „Dźwięki BDG” znanego w naszym mieście Oer’a, członka formacji B.O.K.
 • Aby wziąć udział w losowaniu nagród, należy:
  1. do 17 maja 2017 r. odpowiedzieć na 3 pytania konkursowe (odpowiedź należy przysłać mailem, korzystając z formularza na dole strony, lub w wiadomości prywatnej na facebooku),
  2. polubić fanpage Życie Miasto Świat na facebooku,
  3. udostępnić na swojej tablicy na facebooku każdy z trzech konkursowych wpisów.
 • Pytania konkursowe będą publikowane 11, 13 i 15 maja.
 • Konkurs trwa do 17 maja 2017 roku. Ze zwycięzcami skontaktuję się mailowo lub przez facebooka.

 

Pierwsze pytanie!

 

Drugie pytanie!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • nine − eight =